עֳבוֹר לתוֹכֵן הראשי עֳבוֹר לפוּטֶר
פתיחת תפריט נייד

אודות המשרד

משרד מירון, בן ציון ופריבס נמנה על משרדי הבוטיק המובילים בישראל. מאז יסוד המשרד, בשנות ה – 50' של המאה הקודמת, היה המשרד מעורב ברבות מן העסקאות המורכבות והבולטות במשק הישראלי. המשרד מציע ללקוחותיו שירות אמין, דיסקרטי, מסור ומקצועי ושירות זה מקנה לו את ייחודו ומקומו בשורה הראשונה של משרדי עורכי דין בארץ.

המשרד צבר ניסיון רב בתחומים מגוונים לאורך למעלה מ – 6 עשורים של הענקת שירות בתחומי המשפט המסחרי, האזרחי והציבורי, והישגיו המשפטיים לאורך השנים שזורים בהתקדמותו של עולם המשפט הישראלי.

המשרד חרת על דגלו ערכים של יושר, מקצועיות, יצירתיות, יסודיות ומסירות בלתי מתפשרת ביחסו ללקוחותיו ובטיפול בתיקיהם. המשרד מתאפיין בשילוב ייחודי של יחס אישי, ניסיון רב והבנה מעמיקה בתחומי משפט שונים, יחד עם שירות נמרץ ומסור של עורכי הדין.

משרדנו מעניק שירותים לשורה ארוכה של לקוחות ציבוריים, פרטיים ועסקיים מן המכובדים בישראל ובעולם. בכלל זה, חברות מסחריות בולטות, חברות נדל"ן, גופי השקעה וכן מגוון של עמותות, אגודות ציבוריות וחברות לתועלת הציבור.

המשרד נחשב כמוביל בתחומו גם במתן שירותים לאוכלוסייה הדתית-לאומית וכן לאוכלוסייה החרדית בארץ ובעולם, תוך הצגת הבנה מעמיקה וייחודית גם של המשפט העברי, וההלכה.

 

אופיו של המשרד והיקפו מאפשר שילוב של מתן שירות אישי ומסור לכל לקוח, עם יכולת לספק מגוון שירותים איכותיים בכל התחומים הנדרשים בתחום המסחר ובתחום המקרקעין.

המשרד משלב שירותי ליטיגציה ברמה הגבוהה ביותר, עם שירותים משפטיים שוטפים. כך, יכול כל לקוח לקבל את מכלול השירותים בתחומי המקרקעין והמסחר, ובכלל זה חוזים ותאגידים, תובענות ייצוגיות וניירות ערך תחת "קורת גג אחת". כן עוסק המשרד בתחום המינהלי, לרבות עתירות לבג"צ ולבתי המשפט המינהליים, בדרך כלל, בנושאים בהם יש השקה בין תחום הנדל"ן ובין התחום המינהלי.

לעורכי הדין במשרד ניסיון עשיר במגוון רחב של תחומי עיסוק. ההון האנושי של המשרד מתבסס ברובו על עורכי הדין אשר צמחו וטופחו במשרד במטרה לשמור על אופיו האינטימי והייחודי, ולהנחיל את הערכים אשר הובילו את המשרד בכל שנותיו, לעורכי הדין הצעירים.

באופן כללי ניתן לומר, שהמשרד שמר על אופיו ועל יציבות מבנית גם בתקופות של זעזוע בשוק עורכי הדין. היציבות של המשרד התאפשרה, בין היתר, נוכח מגוון לקוחותיו והביקוש המתמיד לשירותיו לכל אורך השנים.